Перейти до основного вмісту

Публікації

Цікаве

Як Люба пекла фінський млинець

Дивлюсь у вікно і думу гадаю, Чому те літо так скоро минає,  чому москалі все не здохнуть і зникнуть, І крики їх дикі у безвісті стихнуть? У відповідь небо вогнем розправляє:  Дивись, як у попіл москва догорає!  У Криму сухому бензину немає,  Бо «бавовна» заправки щоночі вітає. А наші пташки – безпілотники смілі –  Летять невблаганно до кожної цілі.  Країну ведуть вони до перемоги,  Й ворожі горять під ногами дороги! А я повертаюсь у рідну кімнату,  Де затишок дому і планів багато. На кухні рум'яний чекає млинець ,  Золотистий, тонкий – я молодець!

Останні публікації

Як дві сестри пекли торти

Як Люба їздила в Львів дивитись на ялинку

Як Люба і дорога родина їздили в Збараж

Верховина: Довбушеві комори, невідомі стежки та пошуки їди

Як Люба пекла горіховий кекс

Верховина: собачата-телята, оглядова вежа і зачинені музеї

Як Люба смажила вергуни

Верховина чи Жаб'є? Довга дорога в дюнах та підвісні мости

Як Люба готувала торт з лимонним курдом

Як Люба їздила в Чортків